STUDIO22 Coiffeur & Make-Up Ataşehir

İnönü M. Ulusu C. No:38
Akarçeşme Apt.
34755 Ataşehir

Hakkımızda

Güzellik konusunda uzman, saçınıza bakım yapacak bir kuaför veya saç bakım uzmanı mı arıyorsunuz Ataşehir ?


STUDIO22 Coiffeur & Make-Up Ataşehir, sizi eşsiz bir kuaför salonu tecrübesine davet ediyoruz.

STUDIO22 Coiffeur & Make-Up Ataşehir Genel görünüşünüz için kişisel çözümler, son trend saç kesimleri, saç renkleri ve saç tasarımı sunuyor. Kuaförünüzün profesyonel görüşlerine güvenin Ataşehir .

Size en yakın uzman kuaför salonunda Ataşehir ,profesyonel saç ürünlerimizi bulacaksınız. Saç bakım uzmanınız; Pro Keratin saç tedavisinden, kalıcı saç rengine kadar saçınızla mükemmel bir görüntü yakalamanız için tüm profesyonel ürünlere sahip Ataşehir .

Ulaşım:
Merhaba, "Studio22 Coiffeur & Make-Up" 17 Temmuz 2014 tarhinde açılmıştır. Genç, girişimci ve yenilikçi dinamik kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin güzelliğinize ışık tutuyor.. Bulunduğu lokasyonda fark yaratan, Studio 22 Kuaför bir L'oréal yetkili danışman salonudur.Kaliteli ve titiz hizmet anlayışını benimseyen Studio22, farklı bir yaklaşım olan Salon kültürüyle hizmet vermektedir.Sıradan kuaför salonlarındaki sıkıcı ve standart hizmetlerin dışında, kişiye özel servis sunumu yapılmaktadır.Güncel ve kendini sürekli eğiten, geliştiren dinamik ekip bunu bir misyon haline getirmiştir.Bütün L'oréal ve Kérastase ürünleri hem uygulanıp hemde sürekli kullanımınız için temin edilebilir. Kullanılan boya grubunun tamamı L'oréal Professional kaliteysiyle sizinle buluşuyor.Boya gurubumuz; İNOA, MAJİREL, DIA LIGHT, DIA RICHESSE ...Schwarzkopf boya gurubumuz; İGORA ve Blond Me açıcı serisi. Salonumuz ayrıca OLAPLEX uygulama ve satış noktasıdır.Davines bakım ürünleri ile bakım yaptırmanızda mümkündür. Size dünyanın en iyi markalarını, en avantajı fiyatlarla sunuyoruz. Unutmayın kalite tesadüf değil, Ayrıcalıktır! Sizide bekleriz.